«

»

Valentýnský Eurojackpot slibuje romantiku, hraje se o 10x víkend privátním letadlem

Foto: pixabay

Až vyhrajete v Eurojackpotu, můžete být každý víkend někde v tahu. A ne jen tak někde… vy můžete objevovat svět. O romantický víkend privátním letadlem se přitom můžete pokusit už dnes na Valentýna 14. února. V dnešním slosování se hraje o Eurojackpot 711 milionů korun a jako prémie je ve hře 10x víkend privátním letadlem v celkové hodnotě 500 000 Kč (jeden víkend = 50 000 Kč).

Že sázky nejsou romantické? Dnes rozhodně ano!

Dnes je Valentýn a každý, kdo si na tomto svátku zakládá, očekává alespoň trošku romantický dárek. Že nemáte na to, abyste svou partnerku/svého partnera pozvali na romantický víkend privátním letadlem? Nevadí! Právě dnes se Eurojackpot výherní výsledky nesou v romantickém duchu a ve hře je až 10 víkendů privátním letadlem. Podmínkou vstupu do hry je vsazený plný tiket za 400 Kč. Je jisté, že 10 sázkařů má o romantický valentýnský dárek postaráno.

Teprve druhá eurojackpotová prémie tohoto roku

Tento rok je to teprve podruhé, co se v Eurojackpotu hraje o prémii. Poprvé to bylo 24. ledna, kdy měli hráči možnost vyhrát luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun. Dnes 14. února mají možnost hrát o prémii znovu. A protože slosování vychází na den svatého Valentýna, je i prémie romantická. Víkend privátním letadlem může přistát právě na vašem tiketu. Víte, že minulý rok se v únoru v Eurojackpotu o prémii nehrálo? Možná i proto, že Valentýn minule vycházel na pondělí.

Romantické víkendy však nejsou všechno. V hlavní hře Eurojackpotu se hraje o více jak 700 milionů korun. I to je částka, která by bohatě stačila k pokrytí luxusního života. Je to částka, ze které byste si romantické víkendy mohli platit sami a pravidelně.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Anonym

    Také bych chtěl sázet plný tiket Eurojackpotu za 220 Kč. Kde se to dá vsadit? Všude jinde je plný tiket za 400 Kč.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru