«

»

Válka skladů – muž získal trezor s miliony dolarů!

Foto: facebook – Dan Dotson

Vydražený sklad ukrýval ohromné bohatství

Miliony nemusíte vyhrát jen v loteriích anebo si je vydělat. Lze je i najít. Stejně tak je našel ve svém novém skladu šťastný Američan. Ten si totiž v pořadu Válka skladů, který můžete sledovat ve vašich televizích na programu Nova Action, koupil sklad za 500 dolarů (v přepočtu přes 11 tisíc korun).

Když ho začal probírat, objevil zamčený trezor. Ty nejsou v tomto pořadu nic mimořádného, šok ale byl, když se ho podařilo otevřít. Ukrýval v sobě totiž balík peněž v hodnotě 7,5 milionů dolarů (v přepočtu cca 170,2 milionů korun).

Nový majitel se ale z peněz netěšil dlouho, jelikož ho brzy kontaktoval právník bývalých majitelů skladu s tím, že peníze chtějí nazpět a nabídl mu odškodnění ve výši 600 tisíc dolarů (v přepočtu zhruba 13,5 milionů korun). Při vyjednávání se částka ještě zdvojnásobila, a tak se nálezce rozhodl peníze nakonec vrátit.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru