«

»

Vánoční prémie, které jen tak někdo nepokoří

Foto: pexels

O prémie před Vánoci není nouze. Mimochodem hraje se o ně i ve Sportce. Nicméně vánoční prémie, které svým zaměstnancům rozdal miliardář Ken Griffin, jen tak někdo nepokoří. Čtyřiapadesátiletý ředitel firmy Citadel rozdal všem svým zaměstnancům neobvyklý vánoční dárek. Jim a jejich rodinám zaplatil třídenní zábavu v zábavním parku Disney World na Floridě a na jeho účet byly i všechny vedlejší náklady spojené se zábavou – tedy ubytování a doprava. Postarali byste se o své zaměstnance podobně, kdyby vás ještě před Vánoci potkaly Sportka výherní výsledky?

Miliardář ze svého jmění vyčlenil podstatný díl na zábavu svých podřízených

Miliardář a zároveň ředitel firmy Citadel Ken Griffin si potrpí na rozmazlování všech svých zaměstnanců už jen proto, že na to má. Jeho bohatství se podle žebříčku Forbes odhaduje v přepočtu na 740 miliard korun. Proto ho nejspíš ani nebolelo, když všem svým zaměstnancům poděkoval tím, že jim a jejich rodinám rezervoval zábavní park Disney Wordl na celé tři dny. Firma svým zaměstnancům hradila veškeré náklady spojené s ubytováním, stravováním a dokonce jim neváhala proplatit letenky z New Yorku, Paříže, Houstonu, Curychu a z dalších měst, ve kterých má své zaměstnance. Něco takového je od miliardáře samozřejmě velmi milé gesto, co říkáte? Že byste se zachovali podobně, kdyby vám na účtu přistál superjackpot Sportky? Kdoví! To by asi záleželo na tom, jak vysoký by byl.

Miliardář ví, jak své zaměstnance navnadit do další práce

Miliardář Ken Griffin nejspíš dobře ví, jak se má muž, který se pravidelně umisťuje na žebříčku nejvlivnějších lidí, ke svým podřízeným chovat a těžko někdo jiný jeho vstřícné gesto překoná. Zvládnout by to mohl Elon Musk, kdyby své nové zaměstnance z Twitteru pozval na Vánoce do vesmíru, co říkáte? To se ale nejspíš nestane.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru