«

»

Vášnivý rybář se stal výhercem desítek milionů korun

Foto: pexels

Peníze z loterie použije na nákup nových rybářských potřeb

Vášnivý rybář Martin (54) se svou manželkou Debbie (48) z Nuneatonu  ve Velké Británii se v půli září letošního roku stali výherci 1 000 000 liber (v přepočtu přes 29,9 milionu korun). Celkem 5 čísel plus číslo dodatkové z jejich tiketu, které má oproti Sportce souvislost s nejvyšší výhrou, se totiž shodovalo s těmi výherními. Když se o tučné výhře dozvěděli, oslavili ji sklenkou Sangire Salud.

Manželé svou výhru nepoužijí jen na své výdaje a luxus, ale rozdělí se se svou rodinou, jejíž členové potřebují nákladnou léčbu. Martin si za vyhrané peníze hodlá pořídit další rybářské potřeby a společně s Debbie chtějí navštěvovat více slunná místa.

Martin s Debbie se rozhodli peníze využít i za cestování na Lanzarote, jež je jedním z ostrovů Kanárských ostrovů, a to i několikrát do roka. Mají tam své místo a přemýšlí i nad tím, že by tam strávili celou zimu. Časem by se tam chtěli dokonce přestěhovat natrvalo. Jejich příbuzní je tam samozřejmě mohou navštěvovat a užívat si s nimi nádhernou přírodu na Lanzarote.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru