«

»

Ve 2. pořadí Sportky lze vyhrát maximálně 1 000 000 Kč

777cz.eu

Zatímco dříve ve Sportce platilo, že jsou výhry v jednotlivých výherních pořadích pohyblivé a jejich výše závisí na předchozích výhrách a vkladech, od 28. 2. došlo ke změně. Druhé výherní pořadí hlavní hry dostalo stopku. Jeho hranice maximální výhry (pro první i druhý tah) je stanovena na pevnou částku 1 000 000 Kč. Přebytky poputují do Bonusu, díky čemuž může Bonus a Jackpot růst rychleji.

I ve druhém výherním pořadí šlo vyhrát závratné sumy

Díky tomu, že jednotlivé jackpoty prvního i druhého pořadí byly pohyblivé a rostly podle předchozích výher a vkladů, patřilo první i druhé výherní pořadí Sportky k těm nejatraktivnějším. Dokonce se někdy stávalo, že byl jackpot druhého pořadí vyšší než jackpot v prvním pořadí, a to kvůli tomu, že se do druhého pořadí hráči dlouho netrefili. O takové výherní výsledky Sportky se pak hrálo jedna radost.  Od 28. 2. platí ve Sportce nová pravidla, která pro druhé pořadí stanovují pevnou maximální částku, a to rovný 1 milion korun pro první i druhý tah.

Díky této změně může Bonus růst rychleji, protože všechny přebytky z druhého výherního pořadí se převádějí do fondu Bonusu Sportky. Bonus je pak klíčový pro Superjackpot Sportky, který lze trefit uhádnutím šesti čísel prvního pořadí a sedmého čísla, kterým je poslední číslo Šance.

5 čísel plus 1 dodatkové číslo = výhra druhého pořadí

Stále platí, že pro výhru druhého pořadí, je potřeba správně tipnou 5 čísel + 1 dodatkové číslo. Pravděpodobnost výhry v druhém pořadí při jednom vsazeném sloupci je 1 : 2 330 636. Na druhé výherní pořadí Sportky putuje 7 % podílu z peněz určených na výhry (z peněz, které lidé utratí za vsazené tikety, jde na výhry ve Sportce rovná polovina).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru