«

»

Ve městě Luck se prodal los na 15,1 milionu dolarů

Foto: pixabay

Výhra v Korunce stále v nedohlednu? No jen jestli to nebude tím, že nebydlíte v městečku Luck, tak jako nedávný a dosud neznámý výherce, který si koupil výherní los v obchodě s potravinami Wayne´s Food Plus ve městě Luck ve Wisconsinu. Stalo se tak ve středu 4. ledna tohoto roku. Výherci samozřejmě gratulujeme.

Všichni teď chtějí nakupovat v obchodě, kde se prodal los na 15,1 milionu dolarů

Výherní výsledky Korunky vám přes tři stovky milionů nepřinesou. Pořád ale může být výhra v této loterii uspokojující. Nadmíru spokojený je i neznámý výherce, který si zakoupil los ve městě Luck ve Wisconsinu při nákupech v obchodě Wayne´s Food Plus. V losu vyhrál přes 15,1 milionu dolarů (to je v přepočtu přes 338 milionů korun). Šance na výhru přitom byla 1 ku 6 991 908. A ačkoliv si onen dosud neznámý výherce výhru ještě nepřevzal, obchod, ve kterém se los prodal, je na nohou. Vedoucí obchodu Polk Paul Wondra už dopředu tušil, že to tak bude. Každý chce nakupovat tam, kde vám jeden obyčejný nákup může kompletně změnit život k lepšímu.

Obchod je teď mekkou výherních losů

Ani milionová výhra v Korunce není kdovíjak pravděpodobná. Vyplacené výhry jsou však důkazem toho, že se výhry dějí. A dějí se i tam, kde to nikdo nečeká. Neznámý výherce, který si společně s losem domů odnesl neuvěřitelných 15,1 milionu dolarů musí být teď štěstím bez sebe. Existuje však možnost, že los někomu daroval, vytratil ho nebo ho přinejmenším ještě nezkontroloval. S největším pravděpodobností a hlavně díky tomu, jaký humbuk v obchodě kolem výhry nastal, si teď všichni svých losů hledí. Když se totiž výhra ve městě Luck vznáší vzduchem, je jasné, že na někoho padne. A to je skvostný pocit, no ne?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru