«

»

Ve Sportce je 167 milionů a schyluje se ke hře STOKRÁT MILION

Foto: 777cz.eu

Dnes, to je ve středu 25. ledna, se ve Sportce hraje o neuvěřitelných 167 milionů korun. Přitom největší hromada peněz se ukrývá v bonusu Sportky, kde je aktuálně 145 501 075 Kč. V případě, že hráči Superjackpot v následujících několika slosování netrefí, započne doplňková hra Sportky STOKRÁT MILION, která je určena právě pro případy, že bonus Superjackpotu překročí hranici 150 milionů korun. Hra se hrála naposledy v létě 2022.

Padne Superjackpot dřív než hranice bonusu překročí 150 milionů?

Hráči Sportky jsou teď docela ve stresu. Už jen přibližně dva až tři slosování zbývají do doby, než se bonus přehoupne přes hranici 150 milionů korun. Aktuálně v něm je něco přes 145 milionů. V případě, že nejvyšší možné Sportka výherní výsledky dnes nebo v pátek nikdo netrefí, je možné, že odstartuje hra STOKRÁT MILION. Prostřednictvím té se nastřádané miliony z bonusu rozmělní mezi všechny hráče a zůstane v něm „jen” 50 milionů. No nebyla by to škoda?! Vždyť pro to, abyste Superjackpot trefili, je potřeba trefit šest čísel pro první pořadí a sedmé číslo, jímž je poslední číslo Šance. Taková kombinace má výherní potenciál a dnes 25. ledna by vám vynesla neuvěřitelných 167 milionů korun. No jen si tuto sumu představte na vašem bankovním účtu.

Hra STOKRÁT MILION se hrála naposledy v létě

K podobnému scénáři ve Sportce došlo v létě 2022. Bobtnající bonus Sportky tam nikdo v Superjackpot neproměnil, a tak 100 milionů z něj bylo roztříštěno do hry Stokrát milion. Miliony z ní je možné vyhrát jedině s plným tiketem, jehož číslo bude taženo (nebo číslo internetové sázky). Už 29. 6. 2022 se ve Sportce hrálo o prvních 5 milionářů. Celkem dvacet slosování po sobě se ve hře rozdalo vždy 5x 1 milion Kč. Posledních 5 milionů z rozpočtu hry Stokrát milion bylo rozdáno 12. 8. 2022. Bude se situace opakovat?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru