«

»

Ve Sportce je dnes přes 166 milionů a koná se lov na Kodiaqa!

Foto: Sazka

S nastávajícím podzimem může lovecká sezóna naplno odstartovat a to i ve Sportce, ve které se dnes 24. září hraje o více než 166 milionů korun a vůz Škoda Kodiaq k tomu. Abyste se mohli hry o luxusní auto v hodnotě 800 tisíc korun zúčastnit, potřebujete vsadit plný tiket za 220 Kč. Pak už jen stačí, aby se na vás usmálo štěstí.

Naposledy se ve Sportce hrálo o prémii 10x 100 tisíc korun

Naposledy měli hráči důvod vsadit si plný tiket, to znamená 10 sloupečků včetně doplňkové hry Šance, 1. září. To se hrálo o peněžní prémii 10x 100 000 Kč. Nyní má jeden hráč, jehož číslo tiketu či online sázky bude taženo, možnost odjet ze hry v luxusním voze Škoda Kodiaq s cenovkou 800 tisíc korun. A abyste ze hry nejeli s prázdnou, můžete do kufru auta přibalit také výherní výsledky Sportky a s nimi i Superjackpot. Bonus Sportky létá hodně vysoko – v pátek 24. 9. se hraje o bonus 143 877 861 Kč. Tato částka formuje Superjackpot Sportky, který činí 166 100 000 Kč. První pořadí a s ním 19,9 milionu korun (v I. tahu) nebo první pořadí druhého tahu a s ním 17,5 milionu korun nabízí sice hezké sumy peněz, teprve Bonus Sportky dodá výhře šťávu.

Kdy padl Superjackpot naposledy?

Aby se mohl Superjackpot Sportky vyšplhat tak vysoko, nesmí o jeho bonus či první výherní pořadí hráči dlouho zakopnout. A to se také děje. Zatímco první pořadí Sportky, ke kterému potřebujete uhodnout 6 šťastných čísel, padá jako zralé hrušky ze stromu, Superjackpot už dlouho odolává tipům sázkařů. A přitom jen stačí uhodnout k šesti výherním číslům také sedmé číslo – poslední číslo doplňkové hry Šance. Naposledy se to podařilo hráči 2. dubna letošního roku. Hráč tehdy trefil přes 45 milionů korun v prvním pořadí (II. tah) a k této částce si mohl vesele připsat i bonus za poslední uhodnuté číslo Šance – přes 41 milionů korun. Jako výherní se ukázala být čísla – 13, 19, 25, 31, 33, 42 a poslední číslo Šance – 2.

 

 

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru