«

»

Ve Sportce nemusíte vyhrát jen jednou, ale i dvakrát, příkladem je dubnová 18milionová trefa

Foto a zdroj: Sazka

Díky milionům ze Sportky může opustit práci a dělat to, co ho baví

Že vysoké výhry ve Sportce ulehčují lidem životy, ví každý, kdo už někdy vyhrál a je přitom jedno, jestli za získané peníze splatil dluhy, koupil nový automobil či bydlení anebo si jinak obdařil život. Někomu se vyhrát peníze nepodaří ani jednou za dobu svého sázení, jiný může vyhrát i vícekrát, a to třeba dvakrát, třeba tak jako muž z východní Moravy.

Muž ze Zlínska totiž sází už přes 30 let a Sportka mu přinesla dvě výhry, které stojí za zmínku. Ta první sice činila “jen“ 270 tisíc korun, ale i tak to jsou moc pěkné peníze. Druhou výhru získal 4. dubna letošního roku, kdy uhodl 1. pořadí 2. tahu a vyhrál tak přes 18,5 milionů korun.

Při zjištění, že tentokrát právě on vyhrál milionovou částku, byl nejprve v šoku, ale po vzpamatování se se pochlubil manželce, dětem a známým. Ihned začal přemýšlet nad tím, co s vyhranou částkou udělá. Jedno ale věděl hned, a to, že dá v práci výpověď a bude dělat už jen to, co ho opravdu baví. Za výhru si chce také koupit nové auto a pro celou rodinu dovolenou.

3.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru