«

»

Ve Sportce řádí milionová vánice. Padlo první pořadí a s ním přes 27 milionů

Foto a zdroj: Sazka

Dnes, to je 8. února, se ve Sportce hraje o Superjackpot 93 milionů korun. Jeho dřívější výše se snížila ne kvůli výhře, nýbrž kvůli tomu, že bonus překročil svou povolenou hranici. Na Sedmičkách jsme vás upozorňovali na to, že neděle 29. ledna je na delší dobu poslední možnost, jak ulovit bonus ve výši 150 milionů. Právě po tomto slosování a jelikož nikdo Superjackpot Sportky netrefil, se sto milionů z bonusu překlopilo do doplňkové hry pro tyto případy STOKRÁT MILION. Poprvé se hra hrála ve středu 1. února a ještě nějakou dobu potrvá. Od této chvíle se bude teď každé slosování losovat 5 milionářů – pět hráčů, kteří do hry vstoupí s plným tiketem a jejichž číslo tiketu (nebo online sázky) bude taženo.

Doplňková hra Stokrát milion je zase tady

Výherní výsledky Sportky jsou teď pestřejší o doplňkovou hru STOKRÁT MILION, která se v loterii rozjela ve středu 1. února po tom, co hranice bonusu v neděli 29. ledna překročila 150milionovou úroveň. Podle již delší dobu pozměněných pravidel Sportky se hranice bonusu snížila z původních 250 milionů na 150 milionů. To mimo jiné způsobilo, že se hra Stokrát milion hraje mnohem častěji. Naposledy se hrála v létě 2022, pamatujete? Díky ní teď má až pět hráčů možnost vyhrát milion, pokud bude taženo číslo jejich tiketu (nebo internetové sázky). Podmínkou hry je vsazený plný tiket.

Padl první tah prvního pořadí

Ovšem nejen bonus Sportky z vás může udělat milionáře. Když se v prvním pořadí, pro které potřebujete pouhých šest šťastných čísel, nastřádají potřebné miliony, může vás i první pořadí dobře zabezpečit. O tom se přesvědčil hráč, kterému v neděli 5. února přinesla čísla 13, 14, 23, 29, 30 a 31 výhru prvního tahu prvního pořadí a s ní přes 27 milionů. Výherci samozřejmě gratulujeme.

3.3/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru