«

»

Ve Sportce se dnes hraje i o jeden milion pod stromeček

Foto a zdroj: Sazka

V porovnání s bohatější minulostí není dnes jackpot Sportky nijak zvlášť vysoko. Přesto by 10,8 milionu udělalo radost každému sázkaři. Kromě toho dnes Sazka přihodila do hry něco navíc – rovný milion pod stromeček, který může získat jediný sázkař, jehož číslo tiketu (online sázky) bude taženo. Vánoce jsou časem přání, a proto si přejte, aby zrovna váš tiket byl ten šťastný.

Oba tahy v prvním pořadí jsou vyrovnané

Protože I. i II. tah Sportky má svůj vlastní jackpot, který roste nebo klesá podle výher, snaží se sázkaři Sportky trefit do toho tahu, který je momentálně vyšší. Tohle dilema hráčům pro dnešek odpadá, protože alespoň co se prvního pořadí týče, oba tahy jsou v něm vyrovnané.  V každém z nich se hraje o 5 600 000 Kč. V druhém pořadí už je to o něčem úplně jiném. Zatímco v prvním tahu 2. pořadí se hraje o 570 tisíc korun, druhý tah 2. pořadí nabízí 1 100 000 Kč. Ani jackpot Šance není k zahození. Pokud bude taženo všech 6 čísel vašeho tiketu nebo online sázky (zprava od konce), můžete se těšit na 2 380 000 Kč. Jedině 1. pořadí doplňkové hry Šance má svůj rostoucí jackpot. Pro ostatní výherní stupínky (2. – 6. pořadí) Šance jsou výhry pevně dané.

Co byste dělali s milionem?

Rovný milion pod stromeček by se zaručeně hodil. Nemusíte jej danit 15% daní a užijete si ho celý.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru