«

»

Ve Sportce se dnes hraje o podzimní prémii 1 milion korun, superjackpot je 54 milionů!

Foto: Sazka

Dnes, to je v pátek 21. října se ve Sportce kromě superjackpotu ve výši 54 milionů korun hraje také o podzimní milionovou prémii. O tu můžete hrát, pokud do hry vstoupíte s plným tiketem Sportky za 220 Kč. S ním můžete hrát také o superjackpot, který se k dnešnímu dni vyšplhal na 54 milionů korun. V obou tazích prvního pořadí je pro dnešek shodně 11 100 000 Kč. Bonus skýtá téměř 42 milionů korun.

Podzimní prémie se může hodit

Vzhledem k přicházejícímu období Vánoc se může milionová prémie hodit. Vyhraje ji jeden zaručený hráč, který se nebude bát poslat do hry rovnou deset sloupečků společně se Šancí dohromady za 220 Kč. To je totiž předpoklad pro to, abyste mohli hrát nejen o superjackpot, ale i o prémiové výherní výsledky Sportky.

Koneckonců není to poprvé ani naposled, co Sazka hráčům naděluje prémie. O podzimní milion se hrálo i v pátek 7. října. Září se neslo v podobném duchu, když se v rámci babího léta také rozdávaly miliony.

Jaký byl loňský říjen ve Sportce?

Zatím nejlepším slosováním tohoto měsíce bylo to v pátek 7. října, kdy sázkař z druhého tahu prvního pořadí vytáhl výhru ve výši přes 52 milionů korun. Jiný hráč se v ten samý okamžik mohl radovat z výhry prvního tahu prvního pořadí ve výši přes 13 milionů.

První pořadí padala i v říjnu minulého roku:

  • výhra přes 33,5 milionu korun 10. října 2021,
  • výhra přes 15,6 milionu korun 13. října 2021,
  • výhra přes 13,6 milionu korun 24. října 2021.

Zdá se, že říjen bývá ve Sportce obdobím, kdy padají výhry prvního pořadí, co myslíte?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru