«

»

Ve Sportce se hraje o 170 milionů korun

Foto: 777cz.eu

Padne ve středu Superjackpot Sportky?

Ze Superjackpotu Sportky se jeden ze šťastných hráčů naposledy radoval 20. ledna tohoto roku. Tehdy si odnesl bez mála 24 milionů korun. Od té doby však nic! Zatím co 1. pořadí občas ve Sportce padne, Bonus, který je spolu s prvním místem součástí Superjackpotu a kromě všech 6 čísel k jeho trefení potřebujete při plném tiketu uhodnout ještě poslední číslo Šance, netrefil za posledním 7 měsíců nikdo.

Bonus se tak k dnešnímu dni vyšplhal na 146,6 milionů korun a spolu s předpokládaným prvním místem II. tahu tvoří Superjackpot v obrovské výši 170 milionů korun! Trefíte je při dnešním středečním losování právě vy? Vsaďte si plný tiket a pokuste se o to.

Kromě něj se hraje o 5,2 a 22 milionů za 1. pořadí, k tomu o 1,67 milionu a 670 000 za 2. pořadí a navíc je se svými 3,2 miliony ještě pořádně naplněný Jackpot doplňkové hry Šance. Dnešní středeční Sportka může být pro někoho skutečně milionová.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru