«

»

Ve Sportce se hraje téměř o 150 milionů korun

Foto: 777cz.eu

Vyhraje někdo Superjackpot Sportky už tuto středu?

Superjackpot Sportky stoupá už dlouhých 6 měsíců. Aktuálně se ve středečním losování hraje o téměř 150 milionů korun. Stanete se právě vy tím šťastným, kdo je konečně trefí? Budete k tomu potřebovat vsadit plný tiket a potom taky hromadu štěstí. Zatímco 1. místo naděluje Sportka každou chvíli, Superjackpot se jí už půl roku pustit nechce.

Kromě všech 6 čísel je totiž nutné uhodnout i poslední číslo z Šance, čímž tuto hlavní cenu získá v průměru každý desátý výherce prvního pořadí, který má zároveň vsazeno za 220 korun. Jisté je, že jednou to vyjde. Zda to bude zrovna dnes, je ale ve hvězdách.

Lákavá jsou ale i další pořadí Sportky. To první aktuálně v obou tazích nabízí 16,4 a 5 milionů korun, ve druhém pořadí se hraje o 2x 670 tisíc. Tak hodně štěstí!

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru