«

»

Ve Sportce se v létě prohnala milionová bouře

Foto: Sazka

Nejen v počasí, nýbrž také ve Sportce se dějí různé úkazy a jevy, které hráče fascinují. V lovce bouřek se mohli sázkaři proměnit toto léto. Po tom, co byla pravidla Sportky maličko upravena, (k 28. 2. 2022) se snížila hranice bonusu Sportky z 250 na 150 milionů korun. Po překročení takového bonusu slibovala Sportka hru Stokrát milion a ta se také stala. Celkem tématicky bylo období, ve kterém se každé slosování losovalo pět automatických milionářů, nazváno milionovou bouří.

Naposledy takhle ve Sportce bouřilo v roce 2018

A protože dosáhnout hranice 150 milionů (dříve dokonce vyšší hranice 250 milionů) není vůbec snadné, nelze se divit tomu, že hra se ve Sportce vyskytuje velmi ojediněle. Vždyť naposledy se hrála v roce 2018. Tehdy měla jiný název a maličko jiná pravidla. Hra se jmenovala Stokrát 2 miliony a úkolem bylo tedy rozdělit tuto sumu do několika slosování. Každé slosování Sportky se tedy hrálo o 5 výher v hodnotě dva miliony. Hra vypukla také v létě, a to 8. srpna 2018. Poslední miliony z této hry byly rozdány 7. 10. 2018.

Nutno podotknout, že stejně jako v nedávné hře Stokrát milion, tak i v předchozích jejich variantách jste nemuseli tipovat žádná svá čísla, protože rozhodující byla čísla vašeho tiketu nebo internetové sázky.

Milionové léto

Posledním dnem, kdy bonus Sportky praskal ve švech a téměř už dosahoval své osudné hranice 150 milionů korun, byla neděla 26. června (2022). Tento den mohli hráči hrát o Superjackpot Sportky 164 700 000 Kč, z toho bonus činil 148 145 985 Kč. Protože však žádný výherce Superjackpotu z tohoto slosování nevznikl, a věřte, že o tučné výherní výsledky Sportky stál opravdu každý, rozmělnilo se 100 milionů z bonusu do hry Stokrát milion. Prvních pět výherců jednoho milionu korun bylo vylosováno ve středu 29. června. Pět zaručených milionářů pak vznikalo každé slosování Sportky, a to do 12. 8. Pátek 12. srpna byl dnem, kdy se rozdalo i posledních zbylých 5 milionů z celkové částky 100 milionů korun, která byla pro hru Stokrát milion určena.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru