«

»

Ve Sportce propukla milionová bouře, je tady hra Stokrát milion!

Foto a zdroj: Sazka

Dlouho se k tomu ve Sportce schylovalo a je to tady! Bonus Sportky se vyšplhal na hranici 150 milionů a praskl. 100 milionů z něj se roztříštilo do hry Stokrát milion, kterou můžete hrát už dnes 29. června. Dnes, to je ve středu, je ve hře také 70 300 000 Kč. Bonus je aktuálně přes 52 milionů korun. Nejatraktivnější je první tah prvního pořadí a v něm pro dnešek přes 16 milionů korun.

Jak se hraje hra Stokrát milion?

Výherní výsledky Sportky budou dneškem počínaje o něco atraktivnější pro více hráčů. Už dnes Sportka vygeneruje zaručených 5 milionářů a bude se tak dít také dalších 19 slosování. Abyste mohli být ve hře o miliony navíc, je potřeba si vsadit plný tiket včetně Šance za 220 Kč. Výhercem bude ten, jehož číslo sázky (ať už na tiketu nebo číslo online sázky) bude taženo.

V rámci doplňkové hry Stokrát milion se hraje celkem o 100x 1 milion korun. Každé slosování Sportka vygeneruje 5 zaručených milionářů, a to po dobu celkem 20 slosování. Ve Sportce tak přibude 100 nových milionářů. A to je smyslem doplňkové hry Stokrát milion. Když Bonus roste a roste bez toho, aby někdo trefil Superjackpot, je potřeba zasáhnout a dát šanci na zbohatnutí více hráčům.

Zatímco dříve mohl bonus Sportky růst až do 250 milionů, od 28. 2. ve Sportce platí pozměněná pravidla, která bonusovou hranici snižují na 150 milionů korun.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Anonym

    To nedává sazka ale lidé lidem!!!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru