«

»

Ve Sportce vyhrál muž z Olomoucka už dřív, nyní ale suma přesáhla desítky milionů korun

Zdroj a foto: Sazka

Výhru mu přinesla čísla z osmého sloupce Sportky, která se shodovala se všemi z druhého tahu

Před několika týdny padla ve Sportce několikamilionová výhra v prvním pořadí druhého tahu. Šťastlivcem se tentokrát stal starší muž z Olomoucka, kterému Sportka na vsazený plný tiket za 220 korun přinesla přes 34,7 milionů korun.

Muž sází už desítky let a štěstěna mu čas od času nadělí nějakou tu výhru. Nikdy ale nedoufal, že by suma mohla být tak vysoká. Po zhlédnutí jednoho červnového televizního slosování a padnutí obrovské výhru si šel zkontrolovat tiket Sportky. Několik prvních řádků s čísly bylo nevýherních, miliony mu přinesl až ten osmý, jelikož se všechna čísla z něj shodovala s těmi vylosovanými v druhém tahu.

O svém vítězství se výherce pochlubil nejbližší rodině, s kterou se hodlá o peníze také rozdělit. Chce jim totiž ulevit od veškerých úvěrů a zaplatit jim je. S tolika penězi už nemusí chodit do práce, aby si vydělal na živobytí, a proto už bude dělat jen to, co ho opravdu baví a dělá mu radost.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru