«

»

Ve Sportce vyhrála přes 13,5 milionu korun

Foto a zdroj: Sazka

Sází a vyhrává už řadu let, výhra ale nikdy nepřekročila tisíc korun

Jedna z nejznámějších loterijních her od Sazky Sportka přinesla před pár týdny české sázkařce vysokou výhru činící více než 13,7 milionu korun. Čerstvá multimilionářka prozradila, že nesází pravidelně na každé slosování, ale jen párkrát do měsíce, a to už zhruba 20 let. Dále prozradila, že s výhrami ve Sportce má už nějaké zkušenosti, částka však dosud nikdy nepřekročila jeden tisíc korun.

Ihned, co se výherkyně dozvěděla od ženy za přepážkou pošty, kam chodí pravidelně sázet a následně si tam nechává i překontrolovat tikety, o obrovské výhře, zavolala svým dětem a pochlubila se jim s touto šťastnou novinou. Vyhrané peníze jí přinesly velkou finanční jistotu, která jí jako matce samoživitelce dlouhou dobu chyběla. Hodlá si za ně pořídit nové bydlení a část z nich chce rozdělit mezi své děti.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru