«

»

Ve stejný den porodila holčičku a vyhrála v loterii

Foto: pexels

Osmadvacetiletá hráčka Powerballu ze Severní Karolíny Brenda Gomez Hernandez prožila úplně nejlepší den ve svém životě. 9. listopadu porodila svou holčičku a zároveň vyhrála v Powerballu 100 tisíc dolarů (v přepočtu 2,3 milionu korun). Ačkoliv jsou podobné případy ojedinělé, Brenda je důkazem, že něco takového se vám může klidně přihodit i ve Sportce.

S holčičkou může být klidně doma

Pokud dříve měla žena finanční problémy a plánovala rychlý návrat do práce, teď si může oddychnout a s holčičkou být doma o dost déle. Vždyť díky sázce do Powerballu je z ní milionářka. Její život měnící sázka je přitom propojená nejen s její novorozenou dcerkou, nýbrž i s jejími dvěma staršími syny. Jejich data narození totiž použila coby čísla do sázky. Také se o Sportka výherní výsledky pokoušíte s daty narození vašich blízkých? Brenda byla štěstím bez sebe. Takovou euforii ještě nikdy předtím nezažila.

Výhra ji stála tři dolary

Žena ze Severní Karolíny si výhru vyzvedla 30. listopadu. Po zdanění jí na účtu přistálo přes 65 tisíc dolarů (tedy v přepočtu téměř 1,5 milionu korun). Jak loterijní společnosti uvedla, výhru použije na splacení hypotéky. To se tak někdo má! Každopádně také Sportka může předčasně splatit vaši hypotéku, výhra vás přitom může stát jen pár drobných. Výherkyně ze Severní Karoliny a matka tří dětí prozradila, že ji výhra stála pouhé tři dolary a že si tiket koupila v obchodě ve svém městě. Sází pravidelně a po této výhře v tom rozhodně hodlá pokračovat. Ačkoliv pár drobných pravidelně obětovala sázce, nikdy si nepředstavovala, že jednoho dne bude výhra skutečná.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru