«

»

Věděli jste o Šťastných 10, že už při vsazení pouhých 10 korun lze vyhrát miliony?

Foto: 777cz.eu

Šťastných 10 vám vrátí váš vklad, pokud se žádné vylosované číslo neshoduje s vašimi vsazenými

Loterie Šťastných deset je třetí nejoblíbenější hra od Sazky. Jedním z důvodů je snad i to, že vyhrávat lze dvakrát denně, a to v poledním losování (zveřejnění výsledků mezi 12:20 až 12:30 hodin) a večerním losování (zveřejnění výsledků 20:20 až 20:30 hodin). K získání hlavní výhry stačí správně uhodnout jen půlku vylosovaných čísel.

Už při vkladu pouhých 10 korun můžete vyhrát miliony. Pokud tedy vsadíte jen desetikorunu a zaškrtnete deset čísel ve sloupci, které poté budou všechny vylosované, vaše výherní částka bude 2 000 000 korun (díky násobnému koeficientu 200 000x). Jestliže zaškrtnete 6 a více čísel ve sloupci a například žádné z nich nebude výherní, váš vklad vám bude vrácen. Jak vidíte, Šťastných 10 je hodně zajímavá hra.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru