«

»

Velikonoční zajíček jim přinesl miliony

Foto: pixabay

Zatímco Stephen (44) a Arran (40) Websterovi suplovali práci velikonočního zajíčka a schovávali dětem po zahradě spoustu čokoládových vajíček, opravdový velikonoční zajda jim přinesl 1 milion liber (téměř 30 milionů korun). O mega výhře v loterii se dozvěděli zrovna v době, kdy už měli práci téměř hotovou a chtěli zavolat děti. I k sázkařům Sportky letos velikonoční zajíček přihopsal. Na Velký pátek sázkař z Plzeňského kraje trefil Superjackpot Sportky.

Výhra je zaskočila natolik, že na děti zcela zapomněli

Manželský pár z městečka Somerset byl výhrou zaskočený. Aby také ne. Kdyby vám výherní výsledky Sportky vynesly třicet milionů, také byste nevěděli, čí jste. Manželé dokonce na chvíli úplně zapomněli, že v domě děti netrpělivě čekají na to, až je rodiče k honbě za vajíčky zavolají. Jako první výherní tiket kontroloval Stephen, kterému oznámení o výhře přišlo na email. Protože se ale nemohl dopočítat, kolik to vlastně vyhráli, roztřeseným hlasem zavolal svou manželku. Oba dva měli sucho v krku a třásla se jim kolena. Rozhodli se ale napřed zavolat děti na honbu za čokoládovými vajíčky. Tato hra děti dostatečně zabavila a rodičům umožnila obrovskou výhru v loterii rozdýchat.

S výhrou mají velké plány

Velká výhra ve Sportce vám umožní velké plány. Stejně jako manželům Websterovým, kteří hned v den výhry dětem slíbili, že je vezmou do Disneylandu. Jak později loterijní společnosti řekli, bylo úsměvné, jak jejich malé děti neměly ani potuchy o tom, kolik že to vlastně máma s tátou vyhráli. Tím nejdůležitějším byl pro ně fakt, že uvidí Mickey Mouse. Dále z výhry plánují zmodernizovat bydlení, hodně cestovat a Stephen má v úmyslu konečně opravit svého veterána, který v jeho garáži stojí už přes 20 let. Teď má nejen finanční prostředky, nýbrž i spoustu času na to, aby ho vymazlil do původní verze a vrátil opět do provozu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru