«

»

Věří, že výhru mu „tam nahoře” vyjednala máma

Foto: pixabay

Simon Wilcock (44) s jeho manželkou Becky měli za sebou opravdu těžký rok. Nejenže koronavirová epidemie zastavila jejich podnikání, nýbrž ztratili Simonovu mámu, která celý dlouhý rok bojovala s rakovinou. V jednom týdnu tak smutnili nad obrovskou ztrátou, mohli se ale i radovat z velké výhry. Pár dní po smrti Alison (Simonovy mámy) vyhráli v loterii 100 tisíc liber (to je v přepočtu téměř 3 miliony korun). Simon si je jistý, že výhru mu tam nahoře vyjednala právě jeho máma. Také tučná výhra v Eurojackpotu dokáže rozehnat mraky ze zachmuřené oblohy.

Výhra jim vykouzlila úsměv na tváři

Výherní výsledky Eurojackpotu mohou rozjasnit chmurné dny podobně, jako se to stalo Simonovi Wilcockovi. Moc důvodů k úsměvu Simon s rodinou poslední rok opravdu neměl. Koronavirus tvrdě zasáhl i jeho rodinu. Zavřel mu podnikání a on musel zůstat s dětmi doma. Na druhou stranu jeho manželka se jako zdravotní sestra vůbec nezastavila a doma se ukazovala jen sporadicky. Do toho všeho umírala Simonova máma na rakovinu. Když po dlouhém boji zemřela a Simon zařizoval pohřeb, přišla mu zpráva, že vyhrál v loterii 100 tisíc liber. Snad každého by napadlo, že takovou výhru nahoře sjednala Simonova máma. Simon je o tom přesvědčený, protože už mnohokrát mu jeho máma dávala na šťastná čísla do loterie tipy. Mimo to právě ona vždycky všechno uměla zařídit a tak mu tam nahoře vyřídila i finanční přilepšení.  A kdo radí ohledně tipů do loterie Eurojackpot vám?

Výhra přišla vhod

Jak Simon loterijní společnosti uvedl, měla po dlouhé době celá jeho rodina díky výhře v loterii konečně úsměv na tváři. Vyhrát téměř 3 miliony korun, to není jen tak. Z výhry plánují společnou dovolenou a samozřejmě i oživení Simonova skomírajícího podniku. Ostatně na dovolenou vás už v pátek může poslat výhra v Eurojackpotu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru