«

»

Veterinář po milionové výhře nehodlá opustit svou práci ani čtyřnohé pacienty

Foto: wikimedia.org

Doplňková hra mu vynesla 2x vyšší výhru

Americký veterinář a nyní i šťastný výherce Anthony Colligan (57) si vsadil před pár měsíci v jednom Louisianském městečku tiket loterie Powerball, na který následně vyhrál 2 miliony dolarů (zhruba 45 milionů korun).

Jeho výhra by ale nebyla tak vysoká, kdyby si společně se základní hrou Powerballu nevsadil i doplňkovou hru Power Play, která mu vynesla polovinu výhry, tedy 1 milion dolarů. O svou výhru se Anthony přihlásil několik týdnů po slosování, jelikož na vsazený tiket zapomněl. K jeho kontrole ho přiměla až jeho snoubenka a nemohl poté uvěřit svým očím, protože to byl tentokrát právě on, kdo vyhrál.

Ačkoliv Anthony nikdy nebyl vášnivý sázkař, tak příležitostně sází od loňského prosince, kdy tentýž obchod, v kterém si sám zakoupil výherní tiket, prodal sázenku, na níž bylo vyhráno v přepočtu cca 8 milionů korun. Své nově nabyté miliony hodlá veterinář chytře investovat, aby se mu peníze mohly zúročit. Práci v žádném případě opustit nechce, jelikož ji má rád a své čtyřnohé pacienty taky.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru