«

»

Víte, co vám přinese štěstí a co smůlu?

Foto: pixabay

Možná výhru ve Sportce berete jako náhodu, do níž nejde nijak zasahovat. Ničemu ale neuškodí talismany, které můžete mít v kapse ve chvíli, kdy u terminálu Sazky budete vyplňovat sázenku Sportky. Jenže, máte přehled v tom, co všechno vám může přinést štěstí a co naopak k výherním výsledkům Sportky nepovede? Seznamy štěstí a smůlu nosících věcí jsme sepsali za vás.

Věci, které vám mohou přinést štěstí nejen ve Sportce

Vidět kominíka v době, kdy si zrovna jdete vsadit Sportku, je určitě povzbuzením i pro sázkaře pesimistu. Stačí ještě mít po ruce knoflík, za který se můžete chytnout. Stejné je to i se čtyřlístkem, který se vám podaří najít ještě předtím, než se pustíte do vyplnění sázenky Sportky. Štěstí nosících talismanů je ale mnohem, mnohem více. Štěstí údajně nosí také číslovka 7. Ze zvířat je to čáp, pavouk, slunéčko sedmitečné, vlaštovka, slon nebo třeba bílý kůň. K výherním výsledkům Sportky svou kapkou do mlýna může přispět i šupinka z vánočního kapra v peněžence nebo spatření padající hvězdy.

K výherním výsledkům Sportky vás ale také přiblíží šlápnutí do hovínka. Respektive to na vás může sletět i shůry. Dobrým znamením pro vsazení si do Sportky je prý i moucha v polévce.

Věci a události, které údajně nosí smůlu

Sázku do Sportky odložte v případě, že vám přes cestu přeběhne černá kočka. Smůlu nosí i rozsypaná sůl. Pomoc si od ní můžete, když špetku z rozsypané hromádky hodíte přes své levé rameno. Klasika je rozbité zrcadlo. To vám může přinést smůlu nejen v sázkách a to až na dlouhých sedm let. K výherním výsledkům Sportky či Eurojackpotu vás nedovede ani koště postavené štětinami vzhůru. A když uvidíte žebřík opřený o stěnu, rozhodně pod ním neprocházejte.

Zda vám tyto seznamy pomohou vyhrát ve Sportce, je ve hvězdách. Pokusit se o to můžete už příští slosování.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru