«

»

Vítěz loterie z roku 1999 odhaluje, jak vám rekordní výhra změní život

Foto: depositphotos

Podzim se v Americe nesl ve znamení šílenství ohledně stále rostoucího jackpotu Powerballu, který nakonec 8. listopadu praskl při historické výši 2,04 miliardy dolarů. Šílenství bylo tedy zažehnáno, jak ale jackpot rostl, plnily se přední stránky novin nejrůznějšími články ohledně rekordně vysokého jackpotu. Deník Fox News dokonce vyzpovídal výherce loterie z roku 1999, kterým je Timothy Schultz, který tehdy vyhrál 29 milionů dolarů (dnes je to něco přes 681 milionů korun). Ten poodhalil, jak vám může vysoká výhra v loterii změnit život. To se koneckonců hodí i pro případy, že se vaše pokusy zdolat superjackpot Sportky konečně podaří.

Co s vámi výhra v loterii udělá?  

Timothy Schultz může jako jeden z řady výherců loterie reálně posoudit, co s vámi výhra pravděpodobně udělá. Podle něj se jako první dostaví obrovská vlna euforie. Bude opravdu velká a vy se budete nějakou dobu cítit jako ve snu,  ze kterého se však naštěstí neprobudíte. Timothy slibuje, že euforie časem opadne a vy budete moci s vědomím, že jste milionář nebo dokonce miliardář, normálně fungovat. Zároveň však dodává, že výhra v loterii, třeba i výherní výsledky Sportky, nemusí být zárukou toho, že budete šťastnější. Na světě prý existují řady bohatých a vyloženě nešťastných lidí. Hodně tedy záleží na tom, jakým člověkem jste byl před výhrou.

Co určitě peníze udělají, je to, že zmírní finanční stres, vytvoří nové příležitosti a poskytnou vám čas.

Peníze všechno nevyřeší

Ze svých zkušeností Schultz uvádí, že po výhře v loterii o něco méně přestal věřit lidem. Měl prý obrovské štěstí na lidi kolem sebe, kteří se po jeho výhře moc nezměnili, stáli při něm a výhru mu přáli. Přidali se však k němu i lidé, kteří z něj chtěli peníze doslova vycucat a u kterých věděl, že bez výhry by je vůbec nezajímal. Schultz, který má teď svůj vlastní YouTube kanál, kde zpovídá další výherce loterií, zároveň vyzdvihl, že žádná výhra v loterii, ani ta ve Sportce, vám nezaplatí zdraví, které je ze všeho nejdůležitější. Je si však jistý tím, že výhra v loterii může umocnit vaši osobnost a to tak, že vám dá křídla dělat věci, ke kterým máte předpoklady.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru