«

»

Vrátil dvacetimilionový tiket, který mu nepatřil

Foto: pexels

Loterie je velká pokušitelka. V některých případech musíte projevit velkou dávku vůle, abyste se z jejího sevření dostali. Teď ale nemluvíme o hazardních hráčích, kteří nevědí, kdy přestat. Řeč je o případu pana Patela, který pracoval na benzínové stanici. Na jaře roku 2018 u něj známý zákazník zapomněl výherní los na milion dolarů (asi 20 milionů korun). Místo aby si ho nechal, okamžitě ho vrátil. A jak byste se zachovali vy s tiketem Sportky hlásajícím Superjackpot?

Poctivě vrátil 20 milionů korun… tak snad mu to karma v dobrém oplatí

Andy Patel už několik let pracoval na benzínové pumpě ve městě Salina v USA. Byl zvyklý, že k němu lidé chodili pro stírací losy a loterijní tikety a občas se i se svou výhrou pochlubili. Avšak na den, kdy měl v ruce výherní dvacetimilionový tiket snad nikdy nezapomene. Bohužel nebyl jeho. U pokladny si ho zapomněl roztržitý zákazník, kterého však Andy Patel dobře znal. Kvůli vrácení nalezeného tiketu proto nemusel jít na policii, nýbrž rovnou k majiteli. Ten si své štěstí už určitě nadobro vyčerpal. Vyhrát ve Sportce, tiket s výherními výsledky Sportky ztratit a pak jej znovu najít? Komu se tohle podaří?

Myšlenka na to výherní tiket si nechat, se mu v hlavě jen krátce mihla

Na otázku, zda ho alespoň napadlo výherní tiket si ponechat, Andy odpověděl, že samozřejmě ano. Protože však věří v sílu karmy, hned takovou myšlenku zahnal. Přece jenom šlo o známého zákazníka a miliony, které mu nepatřily, by mu stejně štěstí nepřinesly.

Najít milionový tiket je asi stejně pravděpodobné, jako v loterii vyhrát. Proto žádný výherní tiket nehledejte a raději si vsaďte. Hlavně potom výherní tiket nikde nezapomeňte.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru