«

»

Vsadil si na poslední chvíli a vyhrál 85 milionů korun

Foto: pexels

Na výhru ve Sportce nebo ve Šťastných 10 není nikdy pozdě, ani tehdy, když do konce příjmu sázek zbývají dvě minuty. Před pár lety se o tom přesvědčil Angličan, který díky tomu, že se na sázku na poslední chvíli nevykašlal, vyhrál 85 miliónů korun. Výhra v loterii je tak nevyzpytatelná, že jde jednomu hlava kolem. A vítězové mají infarktové stavy při představě, že by jim milionová výhra utekla, kdyby…

Angličan Roger Gillespie patřil k pravidelným sázkařům

Roger Gillespie z anglického hrabství Cornwall svá oblíbená čísla pravidelně sázel dlouhých 15 let. Neexistovalo, aby nějaké losování vynechal. Jednou se však přihodilo, že na losování zapomněl. Šel večer nakoupit a teprve když spatřil trafiku, vzpomněl si, že dnes nevsadil. Bylo 19:28 a sázky běžně končily v 19:30. Na vyplňování tiketu nezbýval žádný čas, a proto Roger poprvé za svůj život narychlo vsadil náhodný tip. Jak později zjistil, náhodně vygenerovaná čísla 16, 30, 34, 37, 41 a 42 mu přinesla v přepočtu 85 miliónů korun.

Náhoda ve Sportce se nedá předvídat

Takto můžeme Rogera považovat za šťastlivce. Můžeme říkat,  KDYBY Roger nešel nakupovat, KDYBY si nevzpomněl na to, že nemá vsazeno, KDYBY mu trafika nevstoupila do cesty, KDYBY už na sázky bylo pozdě… teď by nebyl milionářem. Jak ale všichni sázkaři Sportky a především její výherci tuší, v loterii žádné KDYBY neexistuje.

Spíše platí, že co výherce, to specifický příběh. Proto ani vám nemůžeme zaručit, že vyhrajete v loterii, když budete čekat do poslední chvíle a těsně před koncem příjmu sázek si Sportku vsadíte.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru