«

»

Vsadil si na sebe jeden milion korun a vyhrál osm

Foto: pixabay

Když Sportka nevychází, je načase se o výdělek postarat i jinak. Někdo tohle řeší každodenním chozením do práce, jiný si vydělá tak, že na sebe strhne pozornost při jedné z nejsledovanějších událostí na světě, jakou Super Bowl určitě je. Před zápasem si Yuri Andrade u několika sázkových kanceláří vsadil na to, že během hry na hřiště vtrhne fanoušek. Jen co uzavřel sázky, svléknul se do plavek a vřítil se na hřiště. I když jej ochranka okamžitě chytila a z hřiště odvedla, podmínku své sázky splnil a vydělal v přepočtu asi 8 milionů korun. Takovou výhru ve Sportce by si každý nechal líbit.

Na zaplacení pokuty určitě mít bude

Yuri Andrade se štěstěnou v loterii neztrácí čas. Své bankovní účty se rozhodl naplnit k prasknutí jiným, ač poněkud bláznivým, způsobem. Vběhl na hřiště během sledovaného zápasu v americkém fotbale a tím na chvíli narušil hru. Během okamžiku byl ochrankou zneškodněn a tu noc spal v policejní cele. Zároveň musel zaplatit kauci 500 dolarů (to je v přepočtu asi 10 500 Kč), ale nelituje. Před činem si totiž právě na toto počínání během zápasu vsadil, a proto je z něj teď milionář. A co vy? Napadá vás plán, jak si vynahradit stále nepřicházející výherní výsledky Sportky?

Nutno dodat, že žádný chuďas před výhrou v sázkách Yuri Andrade rozhodně nebyl. Alespoň podle toho, že byl schopný u několika sázkových kanceláří vsadit dohromady asi jeden milion korun. Teď si představte, že na hřiště by se nakonec nedostal a sázka by mu propadla. Máme za to, že milionem byste šťastná čísla Sportky asi nikdy nekrmili, nebo ano?

Jedna sázková kancelář se cuká a výhru nechce vyplatit

U tak velkých sportovních událostí, jakou je Super Bowl, je běžné, že sázkové kanceláře vypisují různé sázky i na úsměvné události. V tomto případě je Yuri obelstil a bylo by divné, kdyby si to sázkové kanceláře nechaly líbit. Překvapivě už má větší část výhry v sázkách Yuri na svém účtu. Jedna sázková kancelář mu ale stále dluží. Místo vyplacení výhry hledá kličky, jak Yurimu nic neplatit. Na to ale Yuri říká, že má dost peněz na právníka, který mu na účet pošle i zbylou část výhry.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru