«

»

Vsadil si podruhé v životě a vyhrál roční rentu

Foto: depositphotos

Ne každý holduje sázkám. Věřte, že jsou lidé, kteří na výhru ve Sportce nevěří, a proto ani nesází. Paradoxně se pak někteří z nich nechají k hazardu zlákat… no a vyhrají miliony! Podobný je i příběh prodavače Ziyaada Fathe-Aldeena (32), který ještě před pandemií vyhrál roční rentu v loterii Set For Life (něco jako Extra Renta od Sazky). Každý měsíc po dobu jednoho roku mu na účet začalo chodit 10 000 liber (to je v přepočtu 293 tisíc korun). A to si vsadil podruhé za život.

Prodával tikety, a tak si jeden koupil

Dnes už dvaatřicetiletý Ziyaad pracoval jako prodavač v obchodě se smíšeným zbožím. U pokladny obchod nabízel i tikety a loterijní losy. Dá se tak říct, že mnohokrát už mohl mít Ziyaad v ruce miliony, aniž by to tušil. Přesto ho sázení nijak zvlášť nelákalo. Před výhrou si v životě vsadil možná jednou, ale bez úspěchu. Když však do obchodu přišla mladá žena ověřit svůj výherní los, také po výhře zatoužil. Proto si domů po směně společně s nákupem odnesl také tiket do loterie Set For Life. A ten, světe div se, byl výherní. Ziyaad v něm vyhrál roční rentu ve výši 10 tisíc liber měsíčně. Protože se jeho výplata prodavače nepřibližovala ani desetině měsíční renty, s prací v obchodě seknul. Výhra renty v hlavní hře Sportky nebo Eurojackpotu není zatím možná. Doplňková hra Prémie Eurojackpotu však rentu v minulosti nabízela a teď ji nabízí i zbrusu nová hra Extra Renta.

Co s tak velkou výplatou?

Mít měsíčně na účtu téměř 300 tisíc korun, aniž byste se o peníze nějak zvlášť zasloužili, to je možné především v souvislosti s výhrou v loterii. Že i vám by výherní výsledky Sportky bodly? To bezpochyby každému! Přesně takový pocit by vám dokonale popsal Ziyaad, který spolu se svou parterkou plánoval vyrazit na dovolenou. Vzhledem k tomu, že se mu výhra přihodlila v lednu roku 2020, mu cestování nejspíš příliš nedopadlo. Tak snad si tučnou měsíční rentu alespoň odkládá na dobu, kdy cestování znovu bude bez omezení.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru