«

»

Vsadil si poslední drobné v loterijní aplikaci a vyhrál roční rentu

Foto: pixabay

Na otázku, zda být či nebýt milionářem, vám mohou odpovědět poslední drobné v kapse. Přesně o tom se přesvědčil třicetiletý Ashley Ferrell z Newportu, kterému poslední drobné v loterijní aplikaci vystačily akorát na sázku v Set For Life. A přivály mu roční rentu ve výši 10 tisíc liber měsíčně. Zajímavý je na tom fakt, že normálně hraje loterii EuroMillions. Odskočení si od jeho oblíbené loterie pro něj bylo vítězné. A co vy? Sázíte vždy jen Sportku, nebo si sem tam vsadíte i jinou loterii?

Změna mu přivála nečekanou výhru

Změna je běžnou součástí našich životů. Odborníci dokonce doporučují dělat záměrně věci trošku jinak, abychom si nezvykli na pohodlný stereotyp. Především lidé, kteří se změny obávají, by měli ze své komfortní zóny vykračovat častěji. Třeba se namísto o výherní výsledky Sportky mohou pokusit o výhru v Eurojackpotu. Podobně jako to udělal mladý zedník Ashley, kterému v loterijní aplikaci zbylo jen velmi málo peněz. Konkrétně tolik, co stačilo na sázku do loterie Set For Life. Nakonec mu skutečnost, že si nenabil sázkařský kredit, pomohla. Kdyby na svém hráčském účtu měl dost peněz na sázku v EuroMillions, určitě by ho výhra v Set For Life minula velkým obloukem a to by byla škola. Ashley vyhrál roční rentu 10 tisíc liber měsíčně (to je v přepočtu přes 300 tisíc korun každý měsíc). Z toho už se šetřit dá!

O výhře všem řekl

Ashley Ferrell patří k lidem, kteří nic dlouho neudrží pod pokličkou. Proto vás nejspíš nepřekvapí, že hned druhý den od potvrzení výhry obvolal Ashley všechny své známé a radostnou novinu jim vyzradil. Dokonce zavolal i svému šéfovi, aby se výhrou pochlubil. A co vy? Zavoláte vašemu šéfovi, abyste mu řekli, že jste vyhráli ve Sportce? Lepší důvod pro výpověď snad ani nenajdete!

Ať už vám štěstí přinese Sportka nebo bude sypat Eurojackpot, jisté je jedno, i poslední drobné vám mohou život převrátit vzhůru nohama.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru