«

»

Vsadil tátova stará čísla do loterie a vyhrál 1 milion dolarů

Foto: pexels

O tom, že s výhrou v loterii nám mohou pomoct naši blízcí, kteří už nejsou mezi námi, se přesvědčil Kevin Halterman z Ameriky. V loterii Powerball vyhrál 1 milion dolarů po tom, co si vsadil tátova stará čísla do loterie. Jeho otec, který zemřel asi rok před Kevinovou výhrou, sázel pravidelně. Úspěch měla čísla bohužel až po jeho smrti. A jak čísla do Šťastných 10 nebo do jiné loterie vybíráte vy?

Vzpomněl si na tátova šťastná čísla

Pravidelné sázení zdědil Kevin Halterman nejspíš po otci. Sem tam vyhrál drobné ceny, ale velkou výhru ještě nikdy. Pokud zrovna nemáte svá oblíbená čísla, která do loterie sázíte opakovaně, může se stát, že vám dojdou nápady. Zrovna to se přihodilo Kevinu Haltermanovi, který náhodný výběr čísel střídal se svými čísly originálně vymyšlenými. Nikdy, na rozdíl od svého otce, ale nevkládal štěstí do stejných čísel opakovaně.  Když jednou chtěl vyplnit tiket Powerballu svými vlastními čísly, zjistil, že mu dochází inspirace. Své šťastné datum a jiné mezníky v životě už zkoušel. Potom si vzpomněl na svého tátu. Ten byl na rozdíl od Kevina zastáncem svých vlastních čísel, která sázel opakovaně, ať se děje, co se děje. A ta Kevinovi, světě div se, přinesla výhru.

A jaká čísla zajistí výherní výsledky Šťastných 10 vám?

Za výhru koupí, mimo jiné, kvalitní whisky

Kevin věří v to, že mu výhru 1 milion dolarů v loterii Powerball (to je v přepočtu přes 21 milionů korun) přihrál právě otec. Proto chce, mimo jiné, z výhry koupit kvalitní whisky, se kterou si na svého zesnulého otce připije. Vzhledem k tomu, že je bohatší o 21 milionů korun, může si dovolit opravdu skvostný kousek. Ale i tady se musí držet při zemi, protože taková nejdražší whisky na světě se může v aukční síni vyšplhat až na cenu 44 milionů korun – jako v případě whisky The Macallan 1926. Na to by vám výhra ve Šťastných 10 stačila. Maximální možná výhra v Eurojackpotu by však ve vaší peněžence dovolila silnější vichr, doslova orkán!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru