«

»

Vsadila, protože ji svědila levá ruka, spolu s manželem vyhráli 414 milionů dolarů

Foto: pexels

Je mnoho signálů, o kterých se říká, že jsou předzvěstí výhry nebo jakéhokoliv jiného bohatství. Svědění levé ruky k nim zaručeně patří. Říká se totiž, že: „pravá ruka dává, levá ruka bere”. Toto pořekadlo má souvislost s penězi. A častěji než je zdrávo se jím nejspíš řídí i sázkaři Sportky. Protože co kdyby náhodou… koneckonců sázející z Arizony to vyšlo a díky své svědící levé dlani vyhrála 414 milionů dolarů. To je v přepočtu něco přes 9 miliard korun.

V červnu letošního roku se na manžele v důchodu usmálo štěstí

V loterii Mega Millions sázeli manželé z Arizony dlouhých 38 let. Pravidelné sázky brali stejně vážně jako složenky k zaplacení nájmu a energií. Vyplatilo se. Sice pozdě, ale přece! Po 38 letech sázení se na ně letos v červnu usmálo štěstí, které jim přineslo 414 milionů dolarů. Hlavní jackpot loterie brali manželé z Arizony, kteří si přáli zůstat v anonymitě. Něco málo na sebe však prozradili. Třeba to, že před vsazením manželku (63 let) svědila levá ruka. A že sázku zaplatili novou blýskající se mincí, kterou měli v peněžence. Oba mají za to, že cestičku k výhře jim vyšlapala právě tato směsice signálů. A co vy? Vsadíte si Sportku pokaždé, když vás svědí levá ruka? Možná, že právě to povede k výherním výsledkům Sportky, co myslíte?

Z výhry zaplatí hypotéku, zabezpečí děti a užijí si zbytek života

Tak si říkáme, že kdyby člověk alespoň tušil, že se na něho štěstí usměje po dlouhých čtyřiceti letech, sázel by o něco radostněji. Také by se nebál více zadlužit, protože by věděl, že výherní výsledky Sportky mu vysokou hypotéku hravě splatí. Protože to však nikdo neví, je potřeba se i při sázení držet při zemi. To znamená štěstí pokoušet, ale smůlu neprovokovat.

Manželé z výhry plánují splatit hypotéku, zabezpečit své děti a vnoučata a ze zbytku si užít zbytek svého života. Jak říkají, je pěkné vědět, že už nepřijde žádný účet, který by nemohli zaplatit.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru