«

»

Vsadila, protože ji svědila levá ruka, spolu s manželem vyhráli 414 milionů dolarů

Foto: pexels

Je mnoho signálů, o kterých se říká, že jsou předzvěstí výhry nebo jakéhokoliv jiného bohatství. Svědění levé ruky k nim zaručeně patří. Říká se totiž, že: „pravá ruka dává, levá ruka bere”. Toto pořekadlo má souvislost s penězi. A častěji než je zdrávo se jím nejspíš řídí i sázkaři Sportky. Protože co kdyby náhodou… koneckonců sázející z Arizony to vyšlo a díky své svědící levé dlani vyhrála 414 milionů dolarů. To je v přepočtu něco přes 9 miliard korun.

V červnu letošního roku se na manžele v důchodu usmálo štěstí

V loterii Mega Millions sázeli manželé z Arizony dlouhých 38 let. Pravidelné sázky brali stejně vážně jako složenky k zaplacení nájmu a energií. Vyplatilo se. Sice pozdě, ale přece! Po 38 letech sázení se na ně letos v červnu usmálo štěstí, které jim přineslo 414 milionů dolarů. Hlavní jackpot loterie brali manželé z Arizony, kteří si přáli zůstat v anonymitě. Něco málo na sebe však prozradili. Třeba to, že před vsazením manželku (63 let) svědila levá ruka. A že sázku zaplatili novou blýskající se mincí, kterou měli v peněžence. Oba mají za to, že cestičku k výhře jim vyšlapala právě tato směsice signálů. A co vy? Vsadíte si Sportku pokaždé, když vás svědí levá ruka? Možná, že právě to povede k výherním výsledkům Sportky, co myslíte?

Z výhry zaplatí hypotéku, zabezpečí děti a užijí si zbytek života

Tak si říkáme, že kdyby člověk alespoň tušil, že se na něho štěstí usměje po dlouhých čtyřiceti letech, sázel by o něco radostněji. Také by se nebál více zadlužit, protože by věděl, že výherní výsledky Sportky mu vysokou hypotéku hravě splatí. Protože to však nikdo neví, je potřeba se i při sázení držet při zemi. To znamená štěstí pokoušet, ale smůlu neprovokovat.

Manželé z výhry plánují splatit hypotéku, zabezpečit své děti a vnoučata a ze zbytku si užít zbytek svého života. Jak říkají, je pěkné vědět, že už nepřijde žádný účet, který by nemohli zaplatit.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru