«

»

Vsadili byste si loterii, kdyby se vám o výhře zdálo?

Foto: pixabay

Možná, že nepatříte k pravidelným sázkařům Sportky, a když už si vsadíte, tak pouze velmi sporadicky. Třeba ve výjimečný den, v den mimořádného slosování Sportky, v den, kdy se v Eurojackpotu hraje i Český pátek, v den narození vašeho potomka. Možná se rozhodnete vsadit své šťastné datum. Nebo vás kroky zavedou k terminálu sazky potom, co se vám ve snu promítnou výherní čísla. Vsadili byste si, kdyby se vám zdálo o výherních výsledcích Sportky? Mnoho šťastlivců prý k výhře touto cestou přišlo… anebo si svou výherní historku jen přikreslili?

Sen jako nástroj pro výhru v loterii

Když pomineme, že výhra ve Sportce či jakékoliv jiné loterii je čistě náhodná a nejde ji nijak ovlivnit, existuje celá řada nástrojů a způsobů, od kterých si lidé slibují pomoc k výhře. Lidé po celém světě využívají své šťastné datum, energii silných okamžiků a mimo jiné také sny. Symbol výhry v nich vidí buď přímo (výherní čísla Sportky) nebo se k němu dopracují pomocí snáře, který jednotlivé výjevy blíže vysvětluje.

Otázkou je, zda víra v sen nebude jen dalším zbytečným utracením 220 korun za plný tiket Sportky. Ale to nemůžete vědět nikdy. Na druhou stranu pokud se vám podaří udržet v paměti všechna čísla, o kterých se vám v noci zdálo a počtem sedí pro hru Sportka, byla by škoda nevsadit si. Ne každý si své sny ráno totiž pamatuje. Říká se, že sen uteče oknem, když se do něho hned po probuzení podíváte. Proto pokud chcete vyhrát tímto způsobem, mějte na nočním stolku pro jistotu tužku a papír. Tak si můžete výherní výsledky Sportky rychle zaznamenat.

I nejrůznější teorie vědců na sny mluví proti šanci vyhrát. Většina z nich totiž sen vidí jako reflexi lidských přání a tužeb. A to, že chcete vyhrát ve Sportce, přece sami víte nejlépe.

Jste-li realisté a pravděpodobnost výhry v loterii nevidíte v růžových barvách, vsaďte si jen tehdy, když na to máte chuť. Loterie totiž nemusí být jen o jackpotech a milionech. I pár desítek tisíc vám může udělat radost a přispět do rozpočtu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru