«

»

Vsadíte si na apríla? Ve Sportce je 80,2 milionu, v Eurojackpotu 560 milionů…

Foto: Sazka

Den žertů, tedy apríl, který se váže k 1. dubnu, letos vychází na pátek. Tedy na den, kdy se hraje Sportka i Eurojackpot. Co se pokusit o ten největší vtip a vybrat kasičku Sportky nebo rozbít prasátko Eurojackpotu?

Apríl, pátek třináctého, Nový rok, silvestr… to vše jsou dny, kdy můžete přilákat štěstí

Pokud se o výherní výsledky Sportky, Eurojackpotu nebo jakékoliv jiné loterie pokoušíte jen velmi sporadicky, dnes 1. dubna máte znovu svou příležitost. Právě dnes se vás spousta lidí pokusí nachytat na kdejaký žertík. Spousta z nich vám bude tvrdit, že vyhrála v loterii… no hlavně jim na to neskočte. Pro všechny případy však do hry pošlete svá šťastná čísla, která se paradoxně na apríla mohou proměnit v nečekanou výhru.

Ve Sportce je ve hře přes 80 milionů korun!

Třeba ve Sportce se dnes hraje o více než 80 milionů korun. Jen bonus Sportky nabobtnal do částky přes 69 milionů korun. Proto kromě štěstí na 6 výherních čísel pro první pořadí, musíte uhodnout i poslední číslo Šance. Tohle všechno dohromady totiž znamená SUPERJACKPOT.

Všimli jste si, že ve středu 30. března někdo trefil druhý tah prvního pořadí a s ním přes 29,7 milionu korun?

V Eurojackpotu aktuálně 560 milionů

Také v Eurojackpotu je o co hrát, aktuálně se můžete s hráči z ostatních zemí porvat o 560 milionů korun. Možná vám štěstí přinesou nová pravidla Eurojackpotu, která v loterii začala platit od 19. března tohoto roku. Ta mimo jiné znamenají, že je možné v Eurojackpotu zbohatnout nejen v pátek, ale nově také v úterý.

Víte, že v úterý 29. března si hráč ze Švédska odnesl z druhého výherního pořadí přes 15,9 milionu korun?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru