«

»

Vsadíte si v pátek třináctého? Třeba trefíte superjackpot Sportky 139 milionů nebo 1,2 miliardy z Eurojackpotu

Foto: Sazka

Moc možností, jak se v pátek třináctého pokusit o výherní výsledky Sportky, Eurojackpotu nebo jiné loterie, která se běžně losuje v pátky,  v roce 2023 nemáte. Pátek třináctého vychází na dnešek 13. ledna a pak až na 13. října. V roce 2023 máte tedy jen dvě možnosti, jak využit tento smůlou upatlaný den k tomu, abyste vyhráli v loterii. Dnes se ve Sportce hraje o superjackpot 139 milionů a v Eurojackpotu na šťastného výherce čeká přes 1,2 miliardy.

Ve Sportce padla výhra přes 70 milionů

Dnes je pátek třináctého, a proto si zrovna dnes 13. ledna můžete zasoutěžit o milionové a v Eurojackpotu dokonce miliardové bohatství. Jak jinak využít smůlu a strach z tohoto dne, než si vsadit loterii?

Ve Sportce se dnes 13. ledna hraje o superjackpot 139 milionů korun. V bonusu se přitom skrývá částka větší, než je 129 milionů. Je tedy lepší cílit na všech šest čísel pro první pořadí a k tomu nezapomenout trefit i poslední číslo Šance. To je kombinace pro Superjackpot Sportky, který vás může dostat do vaty.  Z výsledků minulých slosování se může radovat hned několik hráčů. Ve středu 11. ledna se dva hráči postavili na příčku prvního tahu prvního pořadí a odnesli si shodně přes 13 milionů korun. V pátek 6. ledna – na Tři krále, to ve Sportce vřelo ještě více, hráč trefil druhý tah prvního pořadí a s ním krásných 70 milionů. Je to zatím nejvyšší výhra ve Sportce v tomto roce. Gratulujeme!

Z Eurojackpotu si hráč z Česka odnesl přes 8,8 milionu

Štěstí v pátek třináctého můžete ostatně zkoušet také v Eurojackpotu. Česko se na jeho první pořadí vyhouplo zatím jen 2x v historii. To ale neznamená, že výhry nižších pořadí nepotěší. Zrovna nedávno v úterý 10. ledna se mohl český hráč radovat z výhry druhého pořadí ve výši přes 8,8 milionu. Byla by zajisté ještě vyšší, kdyby se spolu s ním na výherní příčce neuchytili další hráči z Nizozemska (1x) a Německa (1x). Výhercům samozřejmě gratulujeme!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru