«

»

Vsazení o Štědrém dnu mu přineslo milionové štěstí

Foto: pexels

Silvestr hodlá oslavit na Times Square

Americký senior Floyd Cox žijící v Doveru v Severní Karolíně si na Štědrý den vsadil tiket Powerballu, na který následující den vyhrál tučnou částku činící 100 000 dolarů (v přepočtu cca 2,28 milionu korun). Správně totiž uhodl 4 z 5 tažených čísel plus, což mu vyneslo 50 000 dolarů (v přepočtu okolo 1,14 milionu korun). Jeho výhra se vzápětí zdvojnásobila, jelikož hra Powerplay násobila výhry 2x.

Floyd svůj tiket zkontroloval až následující den po slosování. Zprvu nemohl uvěřit svým očím, po chvíli se už ale z výhry naplno radoval. Do sídla loterie se vydal až den poté. Po sražení veškerých daní a poplatků mu nakonec bylo vyplaceno 70 751 dolarů (v přepočtu 1,6 milionu korun).

Výherce zaměstnancům loterie při přebírání výhry prozradil, co s tolika penězi hodlá dělat. V první řadě chce část z nich darovat svým čtyřem dětem. Poté si chtěl zaplatit cestu a ubytování v New Yorku, jelikož chtěl silvestrovské oslavy prožít na Times Square.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru