«

»

Všimli jste si změn v pravidlech Sportky?

Foto: 777cz.eu

O tom, že loterie Eurojackpot prošla konkrétními změnami, jsme vám už psali. U Sportky došlo také ke změnám. Jedna změna se udála v druhém výherním pořadí Sportky. Druhá pak souvisí s hranicí Bonusu Sportky.

V druhém výherním pořadí Sportky lze vyhrát jen rovný milion 

Zatímco dříve jsme vás sem tam upozorňovali na to, že jackpot druhého pořadí je vyšší než jackpot pořadí prvního, od teď už se to dít nebude. Respektive už od 28. 2. 2022 platí ve Sportce nová pravidla, která stanovují, že maximální výhra ve 2. pořadí je stanovena na maximální pevnou částku 1 000 000 Kč (v prvním i druhém tahu). Při překročení této hranice se přebytky přetáhnou do Bonusu. Díky čemuž může Bonus růst rychleji. K opravdu atraktivním výherním výsledkům tak budou sázkaři vzhlížet už jen k prvnímu pořadí, které v případě opravdu velkého štěstí ve hře mohou zkombinovat s Bonusem a vyhrát Superjackpot.

Změny se týkají vrchní hranice pro Bonus Sportky

A změny se týkají i maximální možné hranice pro Bonus Sportky. Zatímco ještě do 27. 2. 2022 mohl jackpot Bonusu stoupat až do výše 250 milionů korun (a po dosažení této hranice se 200 milionů přelilo do doplňkové loterie Dvěstěkrát milion), od 28. 2. 2022 je výherní kvóta Bonusu omezena na 150 milionů korun. Po překročení této hranice se převede 100 milionů do doplňkové hry STOKRÁT MILION.

Změny proběhly také v Eurojackpotu

O změnách v Eurojackpotu už jsme vás na Sedmičkách informovali. Od 19. 3. se Eurojackpot losuje 2x týdně, a to nově v úterý a v pátek večer. Hranice Eurojackpotu se posunula ze 2,5 miliardy na miliardy tři.

Tak třeba vám změny v pravidlech oblíbených loterií přinesou štěstí ve hře!

5/5 - (1 vote)

2 komentáře

 1. Anonym

  U sportky došlo k takovým změnám které hrají do kaket Sazce!!!
  Sazka očekává že lidé budou vsázet plné tykety.Ale sázející tím tratí.Protože těch ůdajných (100 milionů
  doplnkové hry je ve hvězdách),.

  1. Anonym

   Oprava tikety.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru