«

»

Vtipkovala o výhře, když skutečně vyhrála 4x tolik, nevěřil jí

Ilustrační foto: pixabay

Srandistka má nakonec ještě větší důvod k dobré náladě

Britská sázkařka Charlotte (28) sází už nějaký ten pátek a teď se na ní štěstěna konečně usmála. Minulý měsíc totiž vyhrála díky losu za zhruba 44 korun 1 milion liber, v přepočtu přes 29 milionů korun.

Jelikož je Charlotte velká srandistka, tak si pár týdnů před skutečnou výhrou ze svého manžela trochu vystřelila. Řekla mu totiž, že vyhráli 250 tisíc liber (v přepočtu přes 7,3 milionu korun). Není tedy divu, že jí poté manžel nechtěl věřit, když opravdu vyhrála. Na důkaz mu pro kontrolu musela přeposlat SMS zprávu od tamní loterijní společnosti s potvrzením o výhře.

Mladí manželé spolu mají 3 děti, a proto si za vyhrané peníze hodlají pořídit nové bydlení, v kterém bude mít každé dítě svůj pokoj. Dále si chtějí pořídit nemovitost, jako investici do budoucna. Za výhru se také koupí všem dětem a manželovi nový hoverboard a pro celou rodinu vánoční dovolená v Laponsku.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru