«

»

Vy jste ještě nepřišli na chuť mimořádnému losování Sportky?

Foto: pixabay

Milovníci pravidelných rituálů a všednosti nejspíš zůstanou u pravidelného losování Sportky, které probíhá vždy ve středu a v neděli kolem osmé hodiny večer. Naopak sázkaři a hráči milující nevšední a mimořádné věci si Sportku rádi vsadí i v ten pátek, kdy probíhá mimořádné losování.

Mimořádné losování Sportky má své kouzlo

Mimořádné losování Sportky se v průběhu roku 2019, stejně jako v minulých letech uskutečnilo nesčetněkrát. Probíhá v pátek, minimálně jednou do měsíce. Nadšení hráči Sportky tak mají větší možnost se v loterii realizovat. Kromě středy a neděle si mohou vsadit i v pátek. Na Sportka výsledky se v pátek mohou těšit stejně, ne-li o něco více.

Letos vyšlo mimořádné losování Sportky na pátek třináctého, což zvedlo ze židle většinu sázkařů. No jen si představte tu shodu náhod. Člověk si vsadí Sportku do mimořádného losování v pátek třináctého a ještě k tomu všemu trefí Superjackpot! To by tedy byla pořádná trefa! A proto není divu, že si toto losování nenechala ujít většina sázkařů.

Proč je mimořádné losování Sportky tak oblíbené?

Když se sejde mimořádné losování Sportky a k tomu i krásné datum, jako je pátek třináctého, je zvýšený zájem o sázení do Sportky velmi znatelný.

Mimořádné losování už samo o sobě v každém hráči vyvolává velkou naději, že právě v tak velký den by mohla výhra padnout. V těchto případech Sportka přiláká i ty sázející, kteří ji nehrají, nebo hrají jen velmi zřídka.

Mimořádné losování Sportky padne i na řadu jiných zajímavých dnů. Pátek je zajímavým dnem sám o sobě, protože většině lidí ukončuje náročný pracovní týden. U mimořádného losování se však vyvedou i termíny, jako je Štědrý den, silvestr nebo Nový rok. Tohle všechno jsou případy, které hráčům Sportky dávají větší naději ve výhru.

A co vy, už jste si někdy vsadili Sportku v mimořádném losování? To další se kupodivu nekoná v pátek, ale úplně mimořádně na Štědrý den v úterý.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru