«

»

Výherce 192 miliónů ve Sportce si už výhru vyzvedl

Foto: Depositphotos

Ačkoliv měl na to ještě dostatek času (na vyzvednutí výhry ze Sportky máte 365 dní od vítězného slosování), výherce 192 miliónů z poloviny dubna si pro svou pohádkovou výhru už přišel. V doprovodu manželky a s řadou bankovních účtů, na které chtěl peníze rozeslat. Nebyly jen jeho, nýbrž členů jeho nejbližší rodiny, kterým miliony podaroval. Musí to být krásný pocit, když vám na účtu jen tak přistane nějaký ten miliónek, že? Doufat tedy můžete nejen v to, že vyhraje zrovna váš tiket, nýbrž také v to, že ve Sportce uspěje třeba váš strýček, který Sportku také hraje. Vaším úkolem pak je udržovat s ním co možná nejlepší rodinné vztahy.

Jak vypadá profil výherce?

Společnost Sazka samozřejmě nemůže prozradit, kdo je výhercem. Odkryla však část neznámých. Výhercem Superjackpotu Sportky je muž z Ústeckého kraje, věkově kolem 40 let. Výherní tiket však z Ústecka nepochází. Výherce sázenku vsadil během služební cesty v Praze. Část čísel vybral s rodinou už doma. Štěstí mu ale nakonec přinesl náhodný tip, který zvolil pro zbývající dva nevyplněné sloupečky. Výherní výsledky Sportky na sebe vzaly podobu čísel 10, 16, 28, 31, 33 a 49 plus číslo 4 (poslední číslo doplňkové hry Šance).

Nechtěl ani korunu na cestu

I přesto, že si výherce mohl ze Sazky v hotovosti odnést asi čtvrt miliónu, příležitost nevyužil a všechny peníze chtěl převést bezhotovostně. Kromě nejbližší rodiny část peněz z výhry dostane i organizace pro ochranu zvířat, kterou muž se svou rodinou finančně podporoval už před výhrou.

Výherci z poloviny dubna samozřejmě ještě jednou gratulujeme a přejeme, ať si milióny ze Sportky užije, jak nejlépe to jde. A co vy? Také už se vidíte před budovou Sazky? Musí to být zvláštní pocit jít si vyzvednout milióny, viďte? Každopádně přihodit se to může komukoliv. Proto nezoufejte a dál, podle svých možností, zkoušejte své štěstí. Výhru ve Sportce vám zaručit nemůžeme. Stoprocentně však lze říci, že pokud si Sportku nevsadíte, nikdy v ní nevyhrajete.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru