«

»

Výherce americké loterie Powerball Donald po výhře nehodlá zpomalovat ani zrychlovat své životní tempo

Foto: pixabay

Už v červnu tohoto roku vyhrál americký sázkař Donald Thompson v loterii Powerball 1 milion dolarů (v přepočtu přes 25 milionů korun). I přesto, že to rozhodně není malá částka, dnes  byste ho nejspíš našli žít život stejný jako před výhrou. To si totiž sedmdesátiletý hráč slíbil předtím, než si šel výhru vyzvednout. Se svým životem je totiž natolik spokojený, že na něm ani výhra v loterii nemůže nic změnit. A jak by výhra ve Šťastných 10 změnila vás?

Vše, co dělá, ho baví

Sedmdesátník Donald Thompson je šťastný a velmi optimistický muž. Tvrdí totiž, že miluje svůj život a ani výhra ve výši 25 milionů korun na tom nic nezmění. Obvykle výherní výsledky Šťastných 10 nebo jiné loterie mění celý život, že? Jenže Donald celý život dělal vše pro to, aby byl šťastný a spokojený. A proto vše, co dělal, dělal s láskou a vášní. Donalda vám tedy můžeme představit jako nadšeného holiče, vzpěrače a teď i výherce Powerballu. Možná ho k výherním číslům přivedla jeho optimistická aura, co myslíte?

Úředníky loterijní kanceláře Donald v mnohém překvapil. Když se ho totiž zeptali, jak s výhrou naloží a jak moc mu změní život, odpověděl, že nijak zvlášť. Má svůj život totiž natolik rád, že mu jeho dosavadní styl a tempo vyhovuje. V životě tedy nehodlá zrychlovat, protože nemá co dohánět, ale ani zpomalovat, protože nehodlá usínat na vavřínech. I dál tak bude stříhat a holit chlapy v okolí a dál ho budou moci vídat v posilovně, ve které je jako doma. Možná, že si Donald přece jen něčím udělá radost, ale tím se nepochlubil. A čím se odměníte vy za výhru ve Šťastných 10?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru