«

»

Výherce automobilu ho bude smět používat až za 50 let!

Foto: Facebook

Zakopaný automobil slouží jako časová schránka

Věcné výhry občasně nabízí svým soutěžícím většina loterií, jako například i taková Sportka od Sazky, ve které se aktuálně po dobu 5 mimořádných pátečních losování hraje o 5 různých automobilů. Nyní se už ze svého nového auťáku těší tři výherci, zbylé dva na své nové majitele stále ještě čekají.

Všichni výherci automobilu ze Sportky s ním ale mohou po předání klíčků klidně hned odjet a využívat ho podle svého nejlepšího vědomí. Jsou ale i některé zajímavější  a originálnější nápady, jako třeba tento ve městě Ojinga v Mexiku, kde místní skupina lidí dostala neobvyklý nápad, a to ten, že při slavnosti EI IV Reencuentro Ojinaguense vyhlásí soutěž, v níž bude hlavní výhra nový automobil, jenž výherce musí nechat na dlouhých 50 let zakopat v betonové schránce do země.

Nový majitel automobilu, pokud se jemu ani autu do té doby nic nestane, ho tedy bude moci používat až v roce 2068. Auto zakopané v zemi funguje také jako časová schránka, jelikož do něj před zakopáním bylo vloženo několik fotografií, dopisů a dalších vzpomínek na slavnost a na rok 2018.

2.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru