«

»

Výherce loterie musel po dvou letech od výhry znovu do práce… peníze mu ale nepochyběly

Foto: pexels

Nejčastějším přáním spojeným s výhrou v loterii je přestat chodit do práce. A to se podařilo i Britovi Stevovi Schiltzovi, který v roce 2019 vyhrál v loterii EuroMillions milion liber (dnes je to v přepočtu téměř 30 milionů korun). Takovou sumu můžete vyhrát i ve Sportce. Jenže nedávno se musel do práce vrátit.

Pro milionáře může být příležitost opět pracovat osvěžující

Výherní výsledky Sportky vám mimo jiné mohou pomoci rozvázat nevyhovující pracovní poměr. S prací skončil i výherce loterie EuroMillions z roku 2019 Steve Schiltz, který byl předtím profesionální řidič kamionu. S manželkou se na nějaký čas přestěhovali na Maledivy. Tam si poklidně žili až do doby, než britská vláda začala kvůli krizi způsobené covidem-19 vyzývat všechny profesionální řidiče, aby pomohli vyrovnat akutní nedostatek řidičů. Schiltz tuto výzvu vyslyšel, protože mu to zkrátka přišlo rozumné. Třeba se už nudil. Před kolegy však svou výhru zatajil. Médiím, která se o jeho příběhu dozvěděla, řekl, že byl návrat do práce velmi osvěžující. Už jen proto, že peníze z jeho účtu už jen nemizely, nýbrž na něm přibývaly.

Pracovat nepřestala ani manželka Steva Schiltze

A pracovat nepřestala ani Stevova manželka, i když by mohla. Jejím důvodem bylo, že svou práci zdravotní poradkyně bezmezně milovala. Po výhře si jen upravila pracovní dobu, a to na pouhé 4 dny v týdnu. A co vy? Také si po výhře ve Sportce alespoň zkrátíte pracovní týden?

Je vidět, že manželé, kteří se prakticky přes noc stali milionáři, mají na peníze rozumný pohled. Z výhry ihned zabezpečili sebe, své děti a vnoučata. Teprve potom si začali užívat život milionářů. A to se to chodí do práce, když máte na účtu takový finanční polštář, že se na výplatní pásku ani nekouknete.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru