«

»

Výherce Sportky i Eurojackpotu si může dopřát netradiční lustr v hodnotě čtvrt miliardy

Foto: pixabay

Výhra ve Sportce či Eurojackpotu výherce dříve nebo později dovede i k nákupům doplňků do nového domu nebo ještě lépe vily. Takový netradiční lustr vás může vyjít i na 250 miliónů korun. Zhotovit vám ho mohou umělci české sklářské společnosti Lasvit, kteří nedávno dokončili obrovskou a o rekord si říkající zakázku pro jeden luxusní hotel v Tichomoří a nyní teď mají nejspíš trochu volněji. Jedná se o dva křišťálové draky – lustry – ze skla a kovu, z nichž každý z nich váží asi dvacet tun a je dlouhý okolo třiceti metrů.

Když vám sázka do Sportky přinese peníze, už nic nebude problém

Na tomto příkladu je dobré vidět, že jakmile máte na účtu dost peněz, které vám mohou zajistit výsledky Sportky, nic není problém. Ani pověsit si místo lustru obrovský a dvacet tun vážící šperk ze skla, kovu a křišťálu v destinaci, kde je zemětřesení na denním pořádku.

Právem společnost Lasvit usiluje o zápis do Guinnessovy knihy rekordů. Vždyť se jedná o jeden z největších vyrobených šperků vůbec. Navíc tento „šperk” plní i praktickou roli lustru a díky své důmyslné konstrukci odolá i zemětřesení o síle sedmi stupňů Richterovy škály. Dílo je poseté 2,5 milióny křišťálů a jeho tvůrci se inspirovali klasickou čínskou mytologií – jsou to dva draci, kteří spolu zápasí o planoucí perlu.

Za výhru ve Sportce na dovolenou do Tichomoří

Zcela vás chápeme, že ani potom, co vyhrajete Superjackpot Sportky, nebudete chtít kupovat zajíce v pytli. Proto doporučujeme použít část peněžních prostředků z výhry na cestu do Tichomoří na ostrov Saipan, kde luxusní hotel Imperial Pacific i s draky stojí. Tam si dílo můžete prohlédnout na vlastní oči. Trefíte-li Eurojackpot, můžete si na tomto ostrově užít více než jen dva týdny dovolené.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru