«

»

Výherce v loterii odvezl nevěstu před oltář svým luxusním vozem

Foto: pixabay

Když vám výherní čísla Šťastných 10 přivanou miliony, můžete hasit problémy ostatních. Stejně jako to udělal Peter Congdon, který v roce 2013 vyhrál v loterii krásných 13 milionů liber (dnes je to v přepočtu více než 387 milionů korun). Nevěstě a ženichovi, které vůbec neznal a kteří kvůli koronaviru svou svatbu odložili už čtyřikrát, nedávno půjčil svůj luxusní vůz značky Bentley.

Když se vdáváte a nejste milionář

Pokud jste se rozhodli vdát v době koronaviru, víte, jak je to těžké. Podobnou zkušeností si prošla také Erica Witheridge-Towers z Cornwallu, která svou svatbu odložila celkem čtyřikrát. Na to, abyste trefili výherní výsledky Šťastných 10. Není divu, že byla Erica frustrovaná. Když se rozhodla svou svatbu uspořádat po páté, musela počítat s celou řadou omezení. Mimo jiné to znamenalo, že místo v luxusním pronajatém voze pojede ve starém autě svého táty. Luxusní vůz totiž už nešel tak narychlo sehnat. Naštěstí měla v řadách svých přátel kamaráda, který se náhodou znal s milionářem Peterem Congdonem. Tento kamarád moc dobře věděl, jak je svatba pro Ericu důležitá, a proto Peterovi napsal… ten v jeho nápadu neviděl žádné mouchy, nahodil oblek a v naleštěném Bentley přijel.

Zachráněná svatba

Erica se svým ženichem měli štěstí, které lze přirovnat k výhře ve Šťastných 10. Vždyť kolik milionářů je doma k zastižení? Výherce loterie Peter Congdon náhodou doma byl a rád nabídl pomocnou ruku. Nevěsta byla ohromená. Ať už vyhrajete ve Šťastných 10 nebo v jiné loterii, i z vás se může stát hrdina. Peněžní prostředky a spousta volného času tomu nahrávají. Plnit přání druhých a kochat se úsměvem na jejich tváři… i to může být životní náplní milionářů.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru