«

»

Výherci, kteří své miliony vyhodili jen tak do větru

Foto: maxpixel

Přes 200 milionů korun utratil za několik let

Lidé sází Sportku, Šťastných 10 či jinou další loterii pro získání pohádkových výher. Mnozí z nich by s vysokou výhrou zaplatili své dluhy, zabezpečili sebe i své nejbližší, pořídili si nové auto či bydlení a vzali rodinu na dovolenou. Někteří to tak ale nemají, a proto své výhry vyhodili takzvaně do větru.

Gerald Muswagon

Gerald v roce 1998 vyhrál 10 milionů dolarů (asi 210 milionů korun). Okamžitě po výhře zahájil párty, která zahrnovala bohaté pohoštění včetně velkého množství alkoholu pro velkou spoustu lidí, za níž zaplatil tisíce dolarů. Taková párty se opakovala ještě mnoho dalších nocí. Několik let poté, co utratil celou svou výhru, mu došlo, jak přišel o všechny vyhrané peníze, a tak v roce 2005 spáchal sebevraždu.

Vivian Nicholson

Vivian pocházející z Velké Británie se po zjištění výhry v loterii v roce 1961 nechala slyšet, že peníze hodlá utratit za luxusní život. Svůj slib splnila a začala nakupovat drahé návrhářské oblečení. Po pouhých 4 letech od výhry byla nucena ale vyhlásit bankrot.

Jonathan Vargas

Jonathan vyhrál v loterii 35 milionů dolarů (přes 750 milionů korun). Za peníze si pořídil nový dům a založil vlastní televizní show nazývající se Wrestlicious, kde působily méně oděné ženy, které spolu bojovaly v růžovém ringu. Vysílána ale byla pouze jediná série, jelikož show neměla dobrou kritiku.

Suzanne Mullins

Suzanne, i přes obrovskou výhru peněz, se rozhodla si vzít několik půjček, aby získala velkou částku v hotovosti, jelikož jí nestačily roční výplaty, které jí loterie nabízela. Při splácení úvěrů nakonec zaplatila ještě více, než činila její výhra. Suzanne po řadě soudních případů ztratila svůj veškerý majetek.

4.7/5 - (4 votes)

2 komentáře

  1. Anonym

    ach ta gramatika

    1. 777cz.eu

      Opraveno :-)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru