«

»

Výherci loterie mohou v blízké budoucnosti cestovat vzducholodí

Foto: pixabay

Vyhrát ve Sportce, můžete sobě i svým nejbližším zaplatit cestu vzducholodí. Společnost OceanSky Cruises už v roce 2024 plánuje cestu luxusní vzducholodí na severní pól a zpět. Bude to zážitek, který stojí za to… respektive stojí v přepočtu 5 milionů korun na osobu.

Piknik v ledové pustině

Výherní výsledky Sportky vám otevřou dveře do každé destinace, kterou si zamanete. Třeba i na severní pól. Na ten se můžete dopravit už teď ledoborcem nebo si můžete počkat na cestu vzducholodí. Tu už teď nabízí společnost OceanSky Cruises a slibuje zážitek k nezaplacení… zaplatit ho však budete muset. Společnost si za jednoho pasažéra bude účtovat asi 5 milionů korun. Kdybyste čekali, že během cesty budete muset strpět nepohodlí, jste na omylu. Za pět milionů korun vás společnost hlady umřít nenechá. Kromě turistů na palubu vzducholodi bere i sedmičlennou posádku včetně šéfkuchaře.

Vy se budete moci kochat nádhernou polární krajinou. Na severním pólu dokonce i přistanete, abyste si na ledové ploše dali piknik a přiťukli si šampaňským.

Vzducholodím patří budoucnost

Podlé šéfa společnosti Lawaczeka není vyloučené, že v budoucnosti se budou vzducholodě využívat ve větším měřítku, než je tomu dnes. Mají totiž obrovský potenciál. Jsou prostornější než letadlo. I když jsou mnohem pomalejší, potřebují jen zlomek energie, které si na stejnou cestu vyžádá letadlo. Vzducholoď může létat i v nižší vzduchové hladině, což z ní dělá ideální dopravní prostředek pro turisty lačnící po panoramatech.

Tak pokud vám Sportka ještě nevyšla, nezoufejte. V budoucnu možná ceny těchto výletů půjdou dolů.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru