«

»

Výhercům loterie odpadá dilema, zda si koupit jachtu nebo ponorku

Foto: pixabay

Zdá se, že milionáři a miliardáři nemají snad žádné starosti. Opak je ale pravdou. Víte, kolik těžkého rozhodování jim taková výhra v Eurojackpou přinese? Možná nebude výhra malá ani příliš vysoká, a proto budou stát před dilematem, jestli si pořídit ponorku, nebo jachtu. Díky inovativní firmě U-Boat Worx mohou mít pohodlné a cenově snad i dostupné řešení dva v jednom. A zároveň jim odpadnou starosti s „garážováním”. Nizozemská firma totiž představila superjachtu Nautilus v přepočtu za 620 milionů korun. No neberte to!

Pod vodou bude moci být až 4 dny v kuse

S Eurojackpot výherními výsledky nejspíš nebudete mít problém zapadnout do miliardářských kruhů. Kdybyste se ale přece jen obávali toho, že nezapadnete, s hledáním nových přátel miliardářů vám pomůže superjachta Nautilus. Ta zatím existuje jen na papíře, ale slibuje mnohé. V případě, že nebudete mít problém zaplatit částku, na kterou taková hračička vyjde, a to v přepočtu přes 620 milionů korun, výrobce slibuje, že ji zhotoví do 30 měsíců. No není to paráda, nechat si po výhře v Eurojackpotu postavit superjachtu?

Jachta a ponorka v jednom disponuje čtyřmi kajutami pro cestující a navíc ještě prostorným apartmánem pro majitele. Nechybí jídelna, kuchyně, bar, terasa, bazén a další vymoženosti, které jsou na luxusních jachtách standardem. Kdybychom tady s popisem skončili, můžete si říct, že je to jachta jako každá jiná. Tato superjachta nás však skončit jen tak nenechá. Její největší výhodou je její možnost ve chvíli se proměnit v moderní ponorku. Ta může pod vodou plavat až čtyři dny, což oceníte zejména tehdy, bude-li na moři silně foukat.

Výrobci slibují, že vám jachta změní život

Nizozemská společnost U-Boat Worx je vlastním projektem natolik ohromena, že slibuje, že jachta úplně převrátí dosavadní trh s jachtami vzhůru nohama a naprosto vám změní život. No aby také ne, když za ni vyplácnete velkou část výhry v Eurojackpotu… potom byste z ní nějaké pocity mít samozřejmě měli. Luxusní jachta bude měřit téměř 38 metrů a vážit bude 1250 tun. Na hladině bude moci vyvinout rychlost až 16 km/h (9 uzlů) pod vodou pak 7 km/h (4 uzly).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru