«

»

Výherkyně loterie se kvůli koronaviru vrátila zpět do práce

Foto: pixabay

Sally Cloke (54) vyhrála v roce 2017 v loterii 1 milion liber (téměř 30 milionů korun). Za tři roky od výhry se znovu vrátila do práce zdravotní sestry v pečovatelském domě. Ne proto, že by rozfofrovala svou výhru, ale proto, aby pomohla v boji s koronavirem. I přes velké zdravotní riziko cítila, že ji pacienti potřebují. A jak byste po výhře ve Šťastných 10 pomohli vy?

Pomoc k nezaplacení

Když Sally Cloke v roce 2017 vyhrála v loterii pohádkových téměř 30 milionů korun, mohla zanechat práce zdravotní sestry v pečovatelském domově a pacienty s Alzheimerovou chorobou podporovala spíše finančně. O tři roky později se však rozhodla pro návrat, protože cítila, že její dvě ruce budou v práci potřebnější než balík peněz. Ani vás by výherní výsledky Šťastných 10 nemusely uvázat doma. Zvlášť v případě, když byste se do vaší původní práce dosadili v roli šéfa. Nehledě na to, že existují lidé, pro které je práce koníčkem. Takoví ani nemusí sázet Šťastných 10. Kdybyste přece jenom trefili jackpot loterie, můžete si svou milovanou práci ponechat jako koníček.

Nelehké rozhodnutí

Vrátit se zpátky mezi lidi v době, kdy to bylo nebezpečné, nebylo pro Sally lehké. Pro ni a její rodinu bylo stoprocentně bezpečnější zůstat doma. Celou záležitost proto s manželem Sally dlouho probírala. Oba se nakonec rozhodli, že riziko nákazy podstoupí. Nabídnout pomocnou ruku v nelehké době jim přišlo jako nutnost. Jak Sally prozradila, vstávání na směnu jí po dlouhé pracovní odmlce dalo zabrat. Naopak do plnění pracovních povinností zdravotní sestry naskočila až překvapivě hladce. I vy se můžete po výhře ve Šťastných 10 stát hrdiny, ať už osobně, nebo prostřednictvím vyhraných peněz.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru