«

»

Výherkyně milionů rozhazovala peníze mezi lidi

Foto: pixabay

Podělila se o radost s ostatními

Těžko si představit, dokud se to skutečně nestane, jak by člověk reagoval při výhře 65 milionů korun. Kromě pocitu obrovské radosti by kdekdo podlehl příležitosti udělat něco, co doposud nemohl. Třeba část peněz rozhazovat, a to doslova.

Nejde o skutečný příběh českého výherce Sportky ani Šťastných 10. Stalo se tak v Thajsku 48leté ženě, která oněch v přepočtu zhruba 65 milionů korun vyhrála ve státní loterii na konci minulého roku. Ta se losuje jen 2x měsíčně a je mezi sázejícími velice oblíbená.

I přes její bláznivé rozhodnutí je vidět, že si vše nejprve pořádně promyslela. Od výhry totiž uteklo více než půl roku do dne, kdy minulý týden slavila své narozeniny. A právě při této příležitosti se rozhodla podělit se s částí svých peněz i s ostatními. Zvolila ale způsob, který se jen tak nevidí.

Přepočtem asi 220 000 Kč nechala vyhazovat nad ulicí a nad polem mezi udivené přihlížející z padákového motorového kluzáku, a to v podobě bankovek a šperků. Dav lidí se tak najednou změnil na hledače pokladu. Někdo měl při sbírání větší štěstí, jiný žádné. Asi jako v loterii.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru